Doprava

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout v naší prodejně na adrese Dukelská třída 39/11 v Brně. Stačí během objednávkového procesu zvolit možnost Osobní odběr. Jakmile vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, zašleme vám informační e-mail.

Úplnou adresu a otevírací dobu naleznete zde.

 

Česká pošta

Balík Na poštu

Česká pošta doručí Vaši zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. O tom, kdy pro Vás bude zásilka připravena na poště se dozvíte prostřednictvím nebo e-mailu. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Dopravné                              157,- Kč vč. DPH

Dopravné + doběrečné        193,- Kč vč. DPH (157,- Kč + 36,- Kč)

 

Balík Do ruky

Česká pošta doručí Vaši zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Dopravné                              157,- Kč vč. DPH

Dopravné + doběrečné        193,- Kč vč. DPH (157,- Kč + 36,- Kč)

 

DPD

U DPD je garantovaná doba doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email. Řidič společnosti DPD Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení.

U DPD je pak možné využít služby na portálu www.chcisvujbalik.cz .

Tuto službu můžete využít v případě, že při prvním pokusu o doručení nebude možno zásilku doručit.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

Dopravné                              100,- Kč vč. DPH

Dopravné + doběrečné        125,- Kč vč. DPH (100,- Kč + 25,- Kč)

 

TOP TRANS

Tuto službu využíváme v případě, že je potřeba přepravit nadměrnou zásilku, jakou jsou například stožáry, větší televize, betonové patky, trojnožky, rozvodné skříně apod.

O ceně jste poté informováni našimi prodejci, protože ta je závislá na váze a velikosti balíku, a vypočítává se tedy pro konkrétní případy.

 

 

Doprava

Cena dopravy

Doprava zdarma

Cena dobírky

Osobní odběr

zdarma

zdarma

zdarma

Česká pošta

157,- Kč

nad 7000,- Kč

36,- Kč

DPD

100,- Kč

nad 3000,- Kč

25,- Kč