Možnosti úhrady

Na prodejně

Platba při osobním odběru na prodejně je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak zboží zaplatit. Můžete si vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou. Přijímáme všechny běžné platební karty.

 

Dobírka

Při využití služeb České pošty nebo DPD máte možnost platit až při převzetí zboží ve Vašem domově, popřípadě na pobočce České pošty nebo v depu DPD, a to buď hotově nebo kartou.

U DPD můžete platit kartou vždy. Česká pošta přijímá na svých pobočkách platební karty skupiny ČSOB. V současné době postupně vybavuje své pobočky platebními terminály také pro karty VISA a MasterCard. Jejich aktuální seznam naleznete na stránkách České pošty.

 

Převodem

Platba předem

Ať už zvolíte možnost osobního odběru nebo doručení jedním z nabízených doručovatelů, můžete za objednané zboží zaplatit předem. Po odeslání objednávky Vám zašleme e-mailem všechny informace, které budete potřebovat pro převod peněz (např. variabilní symbol). Peníze pak můžete odeslat na náš účet ve FIO bance:

č.ú. 2300679827/2010

Je třeba počítat s tím, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Zboží odesíláme (případně Vás informujeme o možném odběru na prodejně) až poté, co peníze dorazí na náš účet. Proto, pokud na objednávku spěcháte, doporučujeme zvolit raději platbu v hotovosti, kartou či na dobírku.

 

Platba na fakturu

Platba na fakturu se týká našich registrovaných velkoobchodních odběratelů. Těmto tak vzniká možnost uhradit zboží ve lhůtě splatnosti až poté, co bylo toto zboží dodáno. Faktura může být vydána tištěná, zaslána e-mailem nebo obojí formou. Každý odběratel najde pak všechny své faktury po přihlášení k účtu na našich stránkách.

 

Splátkový prodej (ESSOX)

V případě, že se Vám např. porouchal starý přijímač a nemáte právě finanční prostředky na nový, je zde možnost koupě na splátky.

Lze financovat až 100 % pořizovací ceny, a to ve výši od 2 000 Kč do 500 000 Kč. Délku splácení lze sjednat od 3 do 85 měsíců. K bezplatnému sjednání smlouvy přímo u nás Vám postačí pouze dva doklady totožnosti (platný občanský průkaz a další průkaz totožnosti, např. cestovní pas, řidičský průkaz, kreditní karta…). Úvěr je sjednán s pevnou úrokovou sazbou, úroková sazba je neměnná po celou dobu splácení. Navíc můžete pojistit svoji schopnost splácet splátky a kdykoliv máte možnost svůj úvěr předčasně splatit.