Satelitní televize Skylink poskytuje příjem českých programů dostupných na území ČR pomocí satelitního vysílání. Toto vysílání je dostupné na celém území s podmínkou umístění paraboly směrem na jih bez omezování signálu blízko stojícími překážkami.

Jako Top Partner společnosti Skylink Vám nabízíme tyto služby :

Registrace karty

 

Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější balíček

 

Aktivace placených služeb

 

Zjistíme, co máte na kartě aktuálně zaplaceno a do kdy

 

Objednáme další kartu do domácnosti

 

Odborná montáž celého zařízení i výměna jednotlivých komponent

 

Přeladění přijímače

 

Vyzkoušení karty nebo přijímače v případě problémů

 

Vytištění aktuálních frekvencí, přehledu balíčků nebo ceník služeb Skylink

 

Sepíšeme smlouvu na dotovaný přijímač

 

Odpárujeme Váš dotovaný box po uplynutí smluvního závazku


Dokumenty ke stažení :

Parametry ladění

 

Ceník služeb Skylink

 

Programová nabídka

 

Tabulka programů FastScan Skylink

 

Reautorizační zápisy a znovuoživení karty

 

Všeobecné obchodní podmínky Skylink

 

Všeobecné obchodní podmínky Skylink Live TV

 

Všeobecné obchodní podmínky Skylink Banaxi

 

Vzor Smlouvy o poskytování služby Balíček s přijímačem-modulem, kartou a instalací


Pro příjem satelitní televize Skylink je zapotřebí následující vybavení :

 

- satelitní parabola nejméně o velikosti 80cm Doporučujeme

 

- LNB konvertor pro dvě družice Astra 3 (23,5°) a Astra 1 (19,2°) tzv. monoblock. U LNB je ještě potřeba zvolit, kolik přijímačů na něj bude připojeno. Na LNB mohou být připojeny až 4 přijímače. Pro vetší množství připojených přijímačů je potřeba složitější řešení a v takovém případě je vhodná konzultace s námi. Doporučujeme

 

- satelitní přijímač certifikovaný firmou Skylink. Certifikovaný přijímač je takový, kterému byl společností Skylink udělen certifikát o testování funkčnosti jejich dekódovací karty a Skylink u takového přijímače zaručuje plnou funkčnost s jejich dekódovací kartou. Doporučujeme

 

- dekódovací modul Irdeto. Dnes jsou již dostupné televizory s vestavěným satelitním přijímačem. V takovém případě jej nepotřebujete samostatně. Je potřeba pouze modul, který se vsune do televizoru a poté zajišťuje komunikaci mezi kartou a televizorem. Doporučujeme

 

- dekódovací modul Viaccess, který funguje stejně jako modul Irdeto, ale má již zabudovanou kartu Skylink přímo v sobě. Doporučujeme

 

- dekódovací karta Skylink Irdeto, která slouží k dekódování programů a umožní Vám sledovat programy, které si na kartě předplatíte. Doporučujeme

 

- a k tomu všemu ještě pár konektorů a koaxiální kabel k propojení


Jak získat službu Skylink

 

V současné době jsou dvě možnosti, jak získat satelitní službu Skylink. Jednou z možností je přijít k nám na prodejnu zakoupit vybavení, provedeme společně registraci a aktivaci Vámi vybraných služeb a v případě potřeby zajistíme placenou instalaci celého kompletu u Vás doma. Tato možnost Vás nadále k ničemu nezavazuje. Takže v případě, že za služby Skylink nezaplatíte, budou Vám jen vypnuty programy. Nehrozí Vám penále ani pokuty.

 

Druhou možností je uvázat se smluvně u Skylinku na 2 roky. Skylink Vám za 1 Kč poskytne kartu s přijímačem, parabolu s konvertorem a základní montáž u Vás doma. V tomto případě je ale nutné 2 roky hradit minimálně vybraný balíček, který je pak uveden i ve smlouvě. Nabídka je určena pouze novým zákazníkům a celý průběh smlouvy se pak řídí všeobecnými obchodními podmínkami a podmínkami uvedenými ve smlouvě.

Pro představu si uveďme příklad Vaší vlastní koupě a závazku na dva roky a jaký mezi nimi orientačně finanční rozdíl. Budeme uvažovat základní montáž.

 

Při koupi vlastního vybavení Vás bude stát přijímač kolem 2000 Kč. Karta s registračním poplatkem vyjde na 1498 Kč. Parabola, konvertor, kabel a konektory vyjdou asi na 800 Kč v úplně základním provedení. Montáž celého zařízení, včetně cesty a ladění bude stát okolo 1500 Kč. A servisní poplatek na 2 roky placený v SIPU vyjde na 1896 Kč. Ale pozor - pouze v případě, že během dvou let nedojde k jeho zvýšení. Celkové náklady na komplet jsou tedy něco kolem 7700 Kč.

 

Teď se podíváme, jak to bude s dotací na smlouvu. Satelitní přijímač dostanete v rámci smlouvy stejně jako parabolu, kartu, konvertor, 10 m kabelu a konektory. Základní montáž je rovněž v ceně. Jediné, co Vás to bude stát, je balíček, který si vyberete. S přijímačem je nejnižší možný balíček Multi za 318 Kč/měs. Když budete platit po měsících, pak vás to vyjde za 2 roky na 7632 Kč což je levnější než vlastní koupě. Při výběru roční platby je jeden měsíc v roce zdarma, a tak Vás dva roky výjdou na 6996 Kč. To je asi o 700 Kč levnější než vlastní koupě a máte o 45 programů víc. Smlouvu lze uzavřít až na dva přijímače. Za druhý přístroj pak platíte 1188 Kč na rok a nabídka je stejná jako na Vaší hlavní kartě.


Pokud jste si vybrali službu Skylink, pak je na řadě registrace. V případě smlouvy na dva roky je registrace provedena automaticky při sepisování smlouvy. Pokud si kupujete vlastní vybavení nebo jej již máte a kupujete jen kartu, pak je nutná registrace. Tu s Vámi rádi provedeme na prodejně, včetně okamžité úhrady registračního poplatku a také Vámi zvoleného balíčku. Výhodou plateb u nás na prodejně je okamžitá aktivace Vaší karty.


Přehled balíčků a jejich cen naleznete nahoře v Dokumentech ke stažení.

Pokud jste si již vybrali službu, která vyhovuje Vašim potřebám, pak ji postačí uhradit u nás na prodejně nebo na náš bankovní účet.

 

Údaje pro platbu na bankovní účet :

Číslo účtu : 2300679827/2010
Variabilní symbol : celé číslo Vaší dekódovací karty
Specifický symbol : specifický symbol platby pro vybranou službu z ceníku Skylink

Pokud pošlete jinou částku než měsíční nebo roční, např. za 6 měsíců, bude vaše částka vydělena měsíční částkou Vámi vybraného balíčku dle specifického symbolu, a není tak nutné uvádět počet měsíců předplatného. U servisního poplatku je možná úhrada pouze na 1 nebo 2 roky dle ceníku. Pro platbu měsíční je potřeba použít inkaso nebo SIPO.


Nefunkční karta a reautorizační zápisy

Někdy se stane, že karta přestane fungovat. Jsou tři nejčastější důvody. Prvním z nich je, že jste zapomněli na úhradu a karta není zaplacená. V takovém případě je potřeba uhradit za služby a karta sama zase naskočí, pokud se nejedná o delší časové období, po které nebyla karta uhrazena. Druhý případ nastává, když je karta zaplacena, ale nebyla používána delší dobu v řádu týdnů a více. V takovém případě může start karty trvat i několik hodin, a někdy bohužel nenajede vůbec. Potom je potřeba zavolat k nám a nechat na kartu poslat nové zápisy. Posledním případem je, že karta občas zablbne a prostě nahlásí chybu. Může pomoci vysunutí z přístroje a opětovné zasunutí nebo zase můžete zavolat k nám a my Vám odešleme reautorizační zápisy na kartu. Více o reautorizaci karty naleznete v Dokumentech ke stažení na začátku stránky.


Ladění přijímačů

Všechny nové certifikované přístroje disponují funkcí FastScan, která umožňuje jednoduše naladit satelit a zajišťuje automatické přelaďování v případě změn a přesunu programů. Tato funkce ale někdy nefunguje, ne každý ji má aktivovanou, nebo chce prostě přijímač naladit ručně. V takovém případě stačí donést přijímač k nám se zdrojem a ovladačem a my Vám rádi za poplatek přijímač naladíme.


Karta NEXT

Služba Druhá karta vám umožní zrcadlit nabídku z Vaší hlavní karty na další přijímač v domácnosti. Často je tato služba označována jako "Multiroom". Máte-li na Vaší hlavní kartě např. balíček Kombi a v druhé místnosti byste se na jeho programy chtěli také dívat, je pro vás karta NEXT se službou Druhá karta ideální. Díky ní budete mít balíček Kombi v obou místnostech a to se zcela nezávislým ovládáním. Karty Next můžete mít k hlavní kartě až 2 a sledovat tak stejnou programovou nabídku na třech televizorech nezávisle. Poplatek za kartu NEXT se hradí jednou ročně a stojí 1188 Kč. Pro zřízení služby Druhá karta je třeba nejprve objednat kartu NEXT. Ta přijde do 10 pracovních dnů na dobírku ve výši 1188 Kč, čímž je na první rok uhrazena. Pár dnů je ještě nefunkční, a to proto, aby Skylink obdržel peníze za dobírku a bylo tak jisté, že jste si kartu převzali a neposlali zpět.


Skylink Live TV

Skylink Live TV je nová služba poskytovatele satelitní televize Skylink. Skylink Live TV nabízí sledování programů přes internet a přehrávání pořadů až 7 dní zpětně. Oddělena je kategorie pro dospělé, která je chráněna PINem, a jsou zde dostupné i nahrávky. To pro případ, že máte ve stejné síti doma i Samsung Evo-S, na kterém pořady nahráváte, a pak si je můžete přehrát i mimo toto zařízení právě v aplikaci Skylink Live TV. Skylink Live TV lze provozovat na satelitním přijímači Samsung Evo-S, v internetovém prohlížeči vašeho počítače nebo v aplikacích pro Android a iOS na Vašich telefonech nebo tabletech. K jednomu účtu Skylink lze takto připojit až 4 zařízení. V případě, že je příhlášených více zařízení, systém Vás vyzve, abyste vybrali zařízení, které má odpojit. Tato služba je zatím stále ve fázi zlepšování a vývoje, a je proto poskytována všem uživatelům televize Skylink zdarma bez ohledu na to, jaký si platí balíček. V budoucnu dojde ke zpoplatnění služby a od určitého balíčku bude v jeho ceně již započtena.


Banaxi

Videopůjčovna Banaxi nabízí okolo 500 filmových titulů všech žánrů, od pohádek přes romantiku až k dramatům a hororům. To vše v SD nebo HD kvalitě doplněno českým dabingem nebo titulky. Všechny tituly jsou dostupné v aplikaci Skylink Live TV, takže si je můžete pouštět až na 4 zařízeních kdekoliv a kdykoliv. Videopůjčovna je měsíčně aktualizována a doplňována novými filmovými tituly. Filmoví experti ocení osvědčené filmové klasiky české i zahraniční produkce. Každý nový uživatel služby Skylink Live TV získá automaticky přístup do videopůjčovny Banaxi na 1 měsíc zdarma.


HBO GO

Podlehněte kouzlu HBO GO! Sledujte přes internet ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty a to přímo ve svém počítači, televizi, tabletu i mobilu. HBO GO je HBO po internetu, jen se v něm neřídíte žádným programem, pouze si vybíráte, co chcete sledovat. Navíc si můžete zvolit, zda se budete dívat na vybraný titul v českém znění, nebo v originále s titulky a hlavně vás při sledování nebude obtěžovat žádná reklama. Tisíce hodin kvalitní zábavy, to je HBO GO! Jako bonus k balíčkům HBO Standard, HBO MaxPack nebo Komplet získáte také přístup do online knihovny HBO GO.