Držák antény na plastové okno 50cm, trubka 42mm/2mm, žárový zinek

Držák antény na plastové okno 50cm, trubka 42mm/2mm, žárový zinek

Vaše cena
1 699,00 CZK
Vaše cena bez DPH
1 404,13 CZK
Dostupnost
Skladem 1 ks
Kód
3021044
EAN
Záruční doba
24 měsíců


Držák antény je standardně dodáván pro rámy plastových oken s minimální šířkou 100 cm a kondenzačními otvory! Rozteč mezi těmito kondenzačními otvory může být maximálně 80 cm! V případě že máte jiný rozměr rámu okna, nebo nemáte kondenzační otvory použijte poptávkový formulář uvedený níže, nebo nás kontaktujte.

Držák je určen pro běžné anténní paraboly do průměru 80 cm a váhy 10 kg. Celková délka od okna je 50cm. Pracovní výška 30 cm. Průměr trubky 35 mm. K držáku si můžete objednat koaxiální kabelovou průchodku přes okenní rám bez vrtání.

Držák antén je určený k jednoduché, čisté a rychlé montáži na plastový okenní rám. Jedinečný, spolehlivý montážní systém eliminuje problémy podobných konkurenčních výrobků s prohýbáním okenního rámu při dlouhodobém používání. Záruka na vaše nová okna zůstává po montáži tohoto držáku antén nedotčena ! Díky použitým materiálům je životnost výrobku prakticky neomezená. Hliníkový profil s odolnou povrchovou úpravou, tvrzený plast a nerezová ocel zaručují pevnost, estetický vzhled a vysokou užitnou hodnotu.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty