Kleště na RJ-45 (e´D - 58637)
255,00 CZK
na objednávku
Kód: 100049
Konektor RJ-45  (e´D - 1045568)
4,00 CZK
Skladem: 20  ks
Kód: 100050
Ochrana / krytka Konektoru šedá   RJ-45      e´D  1045606
5,00 CZK
na objednávku
Kód: 100059
Patch Cord RJ-45    10 m    212039
71,00 CZK
na objednávku
Kód: 100054
Patch Cord RJ-45    20 m    212033
133,00 CZK
na objednávku
Kód: 100055H
SOLARIX Adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D
62,00 CZK
na objednávku
Kód: 103589
SOLARIX Adaptér LC MM OM3 duplex  SXAD-LC-PC-OM3-D
62,00 CZK
na objednávku
Kód: 103592
SOLARIX Adaptér LC SM OS1 duplex  SXAD-LC-PC-OS1-D
68,00 CZK
na objednávku
Kód: 103595
SOLARIX Adaptér LC SM OS1 quad  SXAD-LC-PC-OS1-Q
116,00 CZK
na objednávku
Kód: 103596